دسته بندی

مزایای پوشش های سقفی یو پی وی سی

سایبان پی وی سی و یا به عبارتی سایبان های با پوشش یو پی وی سی از متداول ترین نوع سایبان های در سالهای اخیر می باشند. سایبان های پی وی سی به علت قوس پذیر بودن ورقهای مورد استفاده در پوشش سقف دارای تنوع بسیار زیادی در فرم سازه هستند. استفاده از سازه های قوسی علاوه بر تامین پارامترهای زیبایی شناختی در معماری سازه باعث ایجاد پیش مقاومت های سازه ای در طراحی سازه سایبان پی وی سی می گردد. مشخصات فیزیکی بسیار مناسب این پوشش ها کمک بسیار زیادی در جهت مقابله با نزولات جوی و اشعه های مضر خورشید دارد.

1399/08/06

انواع توری فلزی و کاربردآن

توری فلزی یکی از محصولات فروشگاه لوازم ساختمانی نوزادی می باشد. انواع توری با توجه به سایز سیم مفتول، نحوه تولید توری و ابعاد چشمه توری مشخص می شود. قیمت توری با توجه به قیمت دیگر آهن آلات نوسان داشته و عواملی همچون وزن توری و مشخصات فنی توری قیمت آن را تحت تأثیر قرار می دهند.

1400/01/30

انواع پشم سنگ

پشم سنگ یک عایق صوتی-حرارتی با الیاف معدنی میباشد. ماده اولیه ی عایق پشم سنگ، بازالت است که از گروه سنگ های آذرین می باشد و بازمانده فعالیت های آتشفشانی است.

1400/03/08

انواع توری

توری مفتولی بر اساس قطر مفتول، نوع بافت، شکل چشمه و جنس در اقسام متفاوت توری حصاری، پرسی، مرغی و گابیون در بازار موجود است که از طریق پرس شدن، جوش دادن و بافته شدن انواع مفتول‌های فلزی تولید می‌شوند و در جنس‌های مختلفی مانند گالوانیزه، مس، استیل، برنج و آلومینیوم موجود هستند.

1400/03/22

سیم آرماتور بندی

میلگردی نازک با قابلیت انعطاف که به منظور یکپارچگی و ثبات میلگردها در بتن ریزی استفاده می گردد و دور میلگردها با انواع گره (گره ساده، گره صلیبی، گره اصطکاکی) قرار می گیرند. سیم آرماتوربندی بر اساس ضخامت و نوع آلیاژ، به دو صورت شاخه و کلاف تولید و به فروش می رسند. کاربرد سیم آرماتور در صنایع ساختمان سازی، سد سازی، پل سازی، مصارف صنعتی و… است.

1400/03/23

پشم شیشه،مزایا ومعایب

پشم شیشه در زبان انگلیسی به fiberglass, rockwool, glass wool اطلاق میشود. پشم شیشه از انواع الیاف معدنی است که در واقع پشم شیشه نوعی عایق حرارتی صوتی میباشد که متشکل از مواد بازیافت شده از شیشه ذوب شده همراه با مقداری ماسه معمولی و رزین است. الیاف پشم شیشه بسیار کوچک و ریز است وسوزنی شکل می باشد. یک رول از پشم شیشه معادل حداقل 10 بطری شیشه بازیافتی است. پشم شیشه به صورت رشته های پشم شیشه یا شیشه ای تولید می شود و شامل الیاف استوانه ای نسبتا کوتاه طولی است. اصطلاح پشم نیز مترادف با فیبر بازیافتی یا ضعیف شده میباشد.

1399/08/27

کاربرد توری پلاستیکی

یکی از محصولات پلاستیکی که در مقایسه با توری های فلزی و حصاری تمامی مزایای ذکر شده را دارد و در ان از UV نیز استفاده شده است تا مقاومت بیشتری در مقابل آفتاب داشته باشد، توری پلاستیکی می باشد.

1399/11/21

توری جوشی

توری جوشی رولی نوعی مش سبک است که در بازار با مفتول گالوانیزه گرم یا سرد به صورت رول شده تولید می شود.

1399/12/19

نوار خطر

نوار اخطاری که بعضا با عنوان نوار خطر و یا نوار هشدار دهنده هم شناخته می شود ، امروزه به عنوان یکی از ملزومات لاینفک برای پروژهای راهسازی ، لوله گذاری ، کابل کشی و ... محسوب می شود .

1399/12/24

رابیتس چیست؟

رابیتس چیست ؟ رابیتس یک ورق شبکه ای فلزی است که به اشتباه راویز نیز گفته می شود. پیداست که فرق راویز با رابیتس تنها در تلفظ عامیانه و اشتباه است. این ورق دارای ظاهری متفاوت با ورق ساده فلزی است و دارای چشمه هایی در اندازه های متفاوت است. تولید رابیتس در انواع متنوعی صورت می گیرد. تعداد ستون های رابیتس و اندازه ی چشمه های آن در قیمت رابیتس یا به اصطلاح قیمت راویز موثر است. در این مقاله به بررسی کاربرد رابیتس و همچنین مزایای آن می پردازیم.

1400/01/17

توری پلاستیکی

توری پلاستیکی همان طور که از نام آن پیداست از پلاستیک ساخته می شود. این مواد در طی فرآیندهایی چون گسترش، اکستروژن و یا بافندگی تولید می شوند.

1400/04/26

توری فرنگی

امروزه توری فرنگی (توری هگزاگونال) به عنوان یک محصول مقرون به صرفه و مستحکم برای نگهداری از مکان ها و ساختمان ها و همچنین حصارکشی محسوب می شود. توری فرنگی بسیار مشابه توری گابیون که از نوع توری های هگزاگونال یا شش ضلعی می باشد، است. نحوه بافت و اشکال چشمه ها به صورت ۶ ضلعی است ولی از نظر ضخامت، از گابیون سبک تر است؛ یعنی وجه تمایز آن ها در ضخامت مفتول به کار رفته و چشمه است.

1400/04/26

انواع پشم سنگ و کاربرد آنها

در یک کلام هرکجا که نیاز باشد حرارت یا صوت کنترل شوند ویا از انتقال آنهاجلوگیری شود از این عایق می توان استفاده نمود. ولی بسته به محیط و نوع دستگاه یا محیطی که می خواهیم عایق کنیم از انواع مختلف پشم سنگ استفاده می کنیم

1400/06/21

انواع توری پلاستیکی در فروشگاه لوازم ساختمانی نوزادی

فروشگاه لوازم ساختمانی نوزادی توزیع کننده توری های پلاستیکی شرکت پارس مش پلیمر می باشد.

1400/07/03

چرا توری پلاستیکی را پیشنهاد میکنیم؟

ساختار نرده های چوبی با استفاده از مواد شیمیایی سبب جلوگیری از خراب شدن چوب میکند. اما این مورد را نیز باید در نظر داشت که حیوانات خانگی یا حتی اهلی ممکن است اقدام به جویدن آنها نمایند و مواد شیمیایی از این طریق به بدن آنها وارد شود. از طرف دیگر توری پلاستیکی سازگار با محیط زیست بوده و برای کودکان و حیوانات گزینه ایمن تری است.

1400/08/18

انواع توری پلاستیکی در فروشگاه لوازم ساختمانی نوزادی

فروشگاه لوازم ساختمانی نوزادی توزیع کننده انواع توری های پلاستیکی با مشخصات زیر است:

1400/10/25

نقد و بررسی توری پلاستیکی

توری پلاستیکی یا مش پلاستیکی برای حصارکاری بسیار مناسب است و می‌تواند به خوبی نیازهای شما را برای محافظت از گیاهان برطرف کند. این توری‌های پلاستیکی فواید بسیاری دارند. قطعا گیاهان و به ویژه سبزیجات برای رشد، به فرصت نیاز دارند.

1401/01/26

انواع فرغون

معرفی انواع فرغون های موجود در فروشگاه لوازم ساختمانی نوزادی

1400/03/23

استفاده از پشم شیشه در صنعت

پشم شیشه به دلیل ویژگی های گفته شده و همچنین قیمت مناسب آن کاربرد بسیار زیادی دارد در این بخش از مقاله شما را با برخی از این کاربرد ها آشنا می نماییم.

1400/03/08